Skupinové cvičenie

Skupinové cvičenie v Prešove.

Popri osobných tréningoch sme sa v 3MRsport rozhodli aj pre skupinové cvičenie. Pre zachovanie kvality sme však zvolili trochu iný model cvičenia v skupinách. Pri našich “skupinovkách” sme určili limit cvičiacich. To znamená, že počet cvičiacich na jedného trénera je obmedzený. Cvičenia sú zamerané na chudnutie a naberanie kondície. Prihlásení ľudia sú zaradení do dvojmesačnej  fit výzvy a pre udržanie motivácie. . To najdôležitejšie však je, že sa popri cvičeniu v našich priestoroch na Budovateľskej 34 snažíme priniesť skupinové cvičenia k Vám. do Vašej obce, do Vašej školy, alebo proste čo najbližšie k Vám. Každý deň vybavujeme nové priestory, aby sme Vám pomohli ušetriť Váš čas a aby sa cvičenie dostalo čo najbližšie k Vám.

Ako sme už napísali vyššie skupinové funkčné tréningy prebiehajú aj v priestoroch nášho fitness klubu na Budovateľskej 34.

 

Fit výzva.

Naše skupinové tréningy obsahujú:

  1. stravovací plán na mieru
  2. cvičenie v skupine 3 alebo 2 krát týždenne pod dohľadom skúseného trénera
  3. váženie po ukončení každého mesiaca
  4. príjemnú atmosféru a skvelého trénera.

Vytvor si svoju skupinu.

Vytvor si svoju skupinu známych alebo kamarátov (od 3 do 6 ľudí) a cvičte pod dohľadom trénera. Bez prístupu verejnosti v súkromí nášho funkčného centra na Budovateľskej 34. Čas cvičenia si po dohode trénera viete upraviť podľa vlastných potrieb.

Cena  je len 60 eur pri cvičení 3x týždenne alebo 50 eur pri cvičení 2x týždenne.

Svoju prvú fit výzvu už má za sebou aj Janka, ktorá schudla počas troch mesiacov viac ako 16 kg.

Skupinové cvičenie Prešov

Prihlásiť na naše cvičenia sa môžete tu . Ak ešte niesme blízko pri Vás dajte nám vedieť o vašom záujme a my prídeme k Vám.

 Fotogaléria

Skupinové cvičenie Prešov Skupinové cvičenie 3mrsport

Viac sa o nás a našich aktivitách dozviete tu na našej stránke, alebo na našej facebokovej stránke. Stačí kliknúť tu : 3MRsport facebook a budete o nás vedieť o čosi viac.