Tréning a tréningové poradenstvo

Tréning a tréningové poradenstvo 3MRsport

Nie každému musí vyhovovať tréning pod dohľadom osobného trénera. Trénovať v daný čas, na danom mieste je pre mnohých prácou a termínmi vyčerpaných ľudí dosť nevyhovujúci. Tréneri 3MR sport pre Vás pripravil službu tréningové poradenstvo v oblasti silovo-kondičnej a bežeckej prípravy, ako aj redukcie váhy a chudnutia. 

Ak ste niekto kto nikdy netrénoval a neviete čo, alebo ako trénovať. Ak trénujete a nenapredujete a nezlepšujete sa. ak Vám chýba motivácia a Vám nemá kto pomôcť a poradiť. Ak chcete trénovať sami, ale chcete mať ucelený tréningový plán, niekoho na koho sa môžete obrátiť ak to potrebujte. Ak si chcete svoje výsledky a progres kontrolovať a overovať. Potom je pre vás naše tréningové poradenstvo najvhodnejšou alternatívou.

Čo môžete získať

Systematický tréningový program minimálne na 3 mesiace, ktorý Vám zaručí požadovaný progres. Stály dohľad a kontrolu výsledkov a napredovania. Napriek tomu budete trénovať v čase a na mieste, ktoré vám najviac vyhovuje. Ukážkový tréning na začiatku každého mesiaca, správnej techniky cvičenia alebo behania. Počas našej spolupráce Vás naučíme trénovať systematicky, usporiadane a hlavne efektívne.

Tréningové poradenstvo obsahuje:
  1. Tréningové plány minimálne po dobu troch mesiacov.
  2. Online tréningové rady podľa potreby a možností
  3. Ukážkový tréning na začiatku každého mesiaca (v našich telocvičniach, ktoré slúžia len našim klientom s trénermi). Pri behaní tréning s ukážkou techniky behu a bežeckej abecedy.
  4. Diagnostiku a kontrolu dosiahnutých výsledkov. (každý mesiac alebo podľa potreby)
  5. Výživové poradenstvo.
  6. Profesionálny a ústretový prístup našich osobných trénerov.

Cena tejto služby je len 40€ mesačne.

Viac o nás, o našich spokojných klientoch a o našich aktivitách sa môžete dozvedieť na tomto webe, ako aj na našej facebookovej stránke.

osobný tréning, Osobní tréneri Prešov,