Osobní tréneri

Naši osobní tréneri majú bohaté skúsenosti. Svojim klientom sa venujú individuálne na tréningoch, ale aj mimo nich vo svojom voľnom čase. Pomôžu vám nabrať stratenú kondíciu, silu a zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Vedia motivovať svojich klientov k prekonávaniu nových výziev, o čom svedčia aj recenzie.

Jozef Zabavnik

Mojím cieľom je zmeniť myslenie klientov. Nasmerovať ich k pohybu a zdravému životnému štýlu, čím sa zlepší ich kondícia, vyformuje postava a odstránia nadbytočné kilogramy. Motiváciu nájdete na tel. č.: 0949228448.

Fitness tréner

CERTIFIKÁTY

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Ondrej Fedor

Som tréner I.stupňa v kulturistike a fitness. Mojím cieľom je pomôcť klientom zbaviť sa nadbytočných kíl, vyformovať postavu a nabrať svalovú hmotu. Ak chcete zmeniť svoj život a potrebujete nakopnúť, kontaktuje nás.

Fitness tréner

CERTIFIKÁTY

Vladimír Verčimák

Mojím cieľom je pomáhať ľuďom splniť ich ciele. Nie len dobre vyzerať, ale aj cítiť sa fit a zdravo. Spolu dokážeme odbúrať nadbytočné kilogramy, vybudovať kondíciu, nabrať svalovú hmotu a vyformovať postavu. Ku každému pristupujem individuálne . Pomôžem Vám osvojiť si zdravé stravovacie návyky, ktoré budú udržateľné a prinesú dlhodobé výsledky. Ak máš záujem, neváhaj a ozvi sa.

Fitness tréner

CERTIFIKÁTY

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Mária Goliašová

Som inštruktorka SM systému, pôvodným povolaním špecializovaná zdravotná sestra s takmer 20 ročnou praxou. Mojím cieľom je spojiť zdravotnícke odborné skúsenosti s láskou k pohybu a športu. Klientom sa venujem individuálne. V pokojnej a pohodovej atmosfére spolu odstránime ťažkosti vášho pohybového aparátu. Radosti každodenného života si budete opäť užívať bez bolesti a s úsmevom. Objednajte sa na prvú hodinu SM systému na tel. čísle: 0907 940 429.

“Ak sa nebudeš starať o svoje telo, kde budeš žiť?”

Inštruktorka SM systému