Fitness centrum

Fitness centrum 3MRsport

Privátne fitness centrum 3MRsport  Prešov. Ak Vám nevyhovuje cvičenie v preplnenom klasickom fitness centre. Ak preferujete tichšie a súkromnejšie prostredie počas cvičenia, pridajte sa ku klientom nášho 3MRsport fitness klubu. V našich privátnych priestoroch budete cvičiť bez zvedavých očí verejnosti.  Momentálne pôsobíme na Budovateľskej 34 ( vybavené pre zdravotné cvičenia a cvičenie metódou SM systém, pod dohľadom našich skúsených inštruktoriek) a tiež na sídlisku III v priestoroch PKO fitnes klubu na Prostejovskej 35 (vybavené pre individuálne kondičné a silové tréningy pod dohľadom našich osobných trénerov). Tieto priestory sú určené výhradne pre klientov 3MRsport. Cvičenie prebieha v súkromí a dobrej atmosfére pod dohľadom našich osobných trénerov.

Pripojte sa k mnohým našim spokojným klientom a vychutnajte si výhody klubového fitness centra na Budovateľskej 34 určeného na cvičenia metódy SM systém, kde Vám pod dohľadom našej skúsenej inštruktorky pomôžme odstrániť bolesti chrbta.

Alebo si zacvičte pod dohľadom trénera v modernom silovo-kondičnom centre na Prostejovskej 35 ( nákupné stredisko Centrum). Zacvičte si v príjemnom prostredí, s kvalitnými trénermi. 

Naši tréneri Vám radi pomôžu aj pri vašej bežeckej príprave. Vo vašich začiatkoch a prvých bežeckých skúsenostiach, ako aj pri zlepšení už nadobudnutých bežeckých skúsenosti.

Naše centrá sú vybavená na funkčné, silové tréningy a zdravotné cvičenia.

Naše služby zahŕňajú:

  • individuálne tréningy pod dohľadom osobného trénera
  • výživové a tréningové poradenstvo,
  • silová, kondičná a bežecká príprava,
  • kompletná diagnostika celého tela  pohybového aparátu,
  • SM systém ( cvičenie na zmiernenie alebo odstránenie bolesti chrbta)
  • príprava tréningových plánov
  • príprava stravovacích plánov

Cvičte bez zvedavých očí v príjemnom tichom prostredí. Využite služby našich skúsených trénerov a pridajte sa mnohým našim spokojným klientom. Rozhodnite sa pre skupinový tréning, vytvorte si skupinu vlastných známych (3 až 6 ľudí) a cvičte pod dohľadom trénera bez prístupu iných ľudí. alebo využite možnosť individuálnych osobných silových, kondičných, alebo bežeckých tréningov pod dohľadom našich trénerov. 

V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0949228448

Informácie o našich aktivitách nájdete aj tu  facebook .

Fitness centrum Prešov

Fitness centrum Prešov

Fitness centrum Prešov

Fitness centrum Prešov