Fitness centrum

Fitness centrum 3MRsport

Privátne fitness centrum 3MRsport  Prešov. Ak Vám nevyhovuje cvičenie v preplnenom klasickom fitness centre. Ak preferujete tichšie a súkromnejšie prostredie počas cvičenie, pridajte sa ku klientom nášho 3MRsport fitness klubu. V našich privátnych priestoroch budete cvičiť bez zvedavých očí verejnosti.  Momentálne pôsobíme na Budovateľskej 34 a tiež na sídlisku III v priestoroch PKO fitnes klubu na Prostejovskej 35. Tieto priestory sú určené výhradne pre klientov 3MRsport. Cvičenie prebieha v súkromí a dobrej atmosfére pod dohľadom našich osobných trénerov.

Pripojte sa k mnohým našim spokojným klientom a vychutnajte si výhody klubového  funkčného fitness centra na Budovateľskej 34 určenej aj na skupinové tréningy. Alebo si zacvičte pod dohľadom trénera v modernom silovo-kondičnom centre na Prostejovskej 35 ( nákupné stredisko Centrum). Zacvičte si v príjemnom prostredí, s kvalitnými trénermi. 

Naše centrá sú vybavená na funkčné, silové a skupinové tréningy. Služby našich trénerov zahŕňajú: výživové a tréningové poradenstvo, silové, kondičné ako aj bežecké tréningy, diagnostika, skupinové tréningy.

Cvičte bez zvedavých očí v príjemnom tichom prostredí. Využite služby našich skúsených trénerov a pridajte sa mnohým našim spokojným klientom. Rozhodnite sa pre skupinový tréning, vytvorte si skupinu vlastných známych (3 až 6 ľudí) a cvičte pod dohľadom trénera bez prístupu iných ľudí. alebo využite možnosť osobných tréningov pod dohľadom našich trénerov. 

Informácie o našich aktivitách nájdete aj tu  facebook .

Fitness Prešov
3MRsport GYM
Fitness Prešov
3MRsport gym
3MRsport gym
Šatňa
3MRsport gym
Šatňa
3MRsport gym
Jedna z našich hračiek