Fitness centrum

Fitness centrum 3MRsport

Privátne fitness centrum 3MRsport  Prešov. Ak Vám nevyhovuje cvičenie v preplnenom klasickom fitness centre. Ak preferujete tichšie a súkromnejšie prostredie počas cvičenie, pridajte sa ku klientom nášho 3MRsport fitness klubu. V našich privátnych priestoroch budete cvičiť bez zvedavých očí verejnosti.  Momentálne pôsobíme na Budovateľskej 34 a tiež na sídlisku III v priestoroch PKO fitnes klubu na Prostejovskej 35. Tieto priestory sú určené výhradne pre klientov 3MRsport. Cvičenie prebieha v súkromí a dobrej atmosfére pod dohľadom našich osobných trénerov.

Pripojte sa k mnohým našim spokojným klientom a vychutnajte si výhody klubového  funkčného fitness centra na Budovateľskej 34 určeného na cvičenia metódy SM systém, kde Vám pod dohľadom našej skúsenej inštruktorky pomôžme odstrániť bolesti chrbta. Alebo si zacvičte pod dohľadom trénera v modernom silovo-kondičnom centre na Prostejovskej 35 ( nákupné stredisko Centrum). Zacvičte si v príjemnom prostredí, s kvalitnými trénermi. 

Naše centrá sú vybavená na funkčné, silové tréningy a zdravotné cvičenia. Služby našich trénerov zahŕňajú: výživové a tréningové poradenstvo, silové, kondičné ako aj bežecké tréningy, diagnostika, SM systém.

Cvičte bez zvedavých očí v príjemnom tichom prostredí. Využite služby našich skúsených trénerov a pridajte sa mnohým našim spokojným klientom. Rozhodnite sa pre skupinový tréning, vytvorte si skupinu vlastných známych (3 až 6 ľudí) a cvičte pod dohľadom trénera bez prístupu iných ľudí. alebo využite možnosť osobných tréningov pod dohľadom našich trénerov. 

Informácie o našich aktivitách nájdete aj tu  facebook .

Fitness centrum Prešov

Fitness centrum Prešov

Fitness centrum Prešov

Fitness centrum Prešov