O nás

Osobný fitness tréner pre bežných ľudí.

3MRsport je skupina osobných fitness trénerov, ktorá sa venuje bežným ľuďom. Práve slogan oddychuj pohybom charakterizuje hlavnú črtu nášho pôsobenia. Ak patríte medzi ľudí venujúcim sa povinnostiam a starostiam každodenného života, ale chýba vám popri tom pohyb, ak sa cítite často unavení, bolí vás svalstvo, chrbát, zadýchate sa pri bežných činnostiach, alebo vám chýba sila na bežné úkony, tak práve naši osobní tréneri sú tu, aby vám pomohli a to formou individuálnych tréningov pod ich dohľadom, alebo formou tréningového poradenstva. Nastavením správneho tréningového a stravovacieho plánu a v neposlednom rade nastavením správnej regenerácie, aby ste sa aj naďalej mohli venovať vašim každodenným činnostiam, vám pomôžeme nabrať kondíciu, silu a zbaviť sa bolestí chrbta alebo svalov. Náš osobný fitness tréner je tu aj preto, aby vám pomohol s motiváciou k tak potrebnému pohybu.

Naši tréneri sa venujú silovej, kondičnej alebo bežeckej príprave. Pomôžeme vám aj s redukciou váhy pomocou profesionálne vypracovaného individuálneho stravovacieho plánu, poradenstvom v oblasti výživy a zdravého životného štýlu.

Naši inštruktori SM systém a naša fyzioterapeutka vám pomôžu zbaviť sa Vašich problémov pohybového aparátu.

Tréningy, zdravotné cvičenia a diagnostika prebiehajú v priestoroch, ktoré slúžia len pre služby poskytované našim klientom pod dohľadom trénerov, bez prístupu širokej verejnosti.

Kde nás nájdete

Momentálne pôsobíme v Prešove na Budovateľskej 34 ( vybavené pre zdravotné cvičenia a cvičenie metódou SM systém, pod dohľadom našich skúsených inštruktoriek) a tiež na sídlisku III v priestoroch PKO fitnes klubu na Prostejovskej 35 (vybavené pre individuálne kondičné a silové tréningy pod dohľadom našich osobných trénerov) Tie sú určené výhradne pre našich klientov a vybavené tak aby spĺňali všetky ich potreby.

Fitness, behanie a celkovo pohyb je pre nás životným štýlom a zábavou a preto sa na našich tréningoch, pod odborným dohľadom našich osobných fitness trénerov snažíme navodiť príjemnú atmosféru. Náš prístup je individuálny a osobný. Preto náš osobný tréner sa venuje klientom aj vo voľnom čase a to aj mimo fitness centra, napríklad aj formou spoločných bežeckých tréningov a online poradenstvom.

Našich osobných fitness trénerov si môžete prezrieť na tomto odkaze : osobný fitness tréner 3MRsport

Náš osobný fitness tréner Vám poskytne tieto služby:

  • individuálne tréningy pod dohľadom osobného trénera
  • výživové a tréningové poradenstvo,
  • silová, kondičná a bežecká príprava,
  • kompletná diagnostika celého tela  pohybového aparátu,
  • SM systém ( cvičenie na zmiernenie alebo odstránenie bolesti chrbta)
  • príprava tréningových plánov
  • príprava stravovacích plánov

Beh pod dohľadom osobného trénera.

3MRsport poskytuje aj služby bežeckej prípravy pod dohľadom skúseného osobného trénera. S našimi klientmi a organizujeme spoločné bežecké tréningy. Tiež sa zúčastňujeme na rôznych športových súťažiach, kde naši klienti prekonávajú svoje limity. Spolupracujeme so skúseným bežeckým trénerom Gejzom Sabanošom, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti bežeckých tréningov.

Kondičný tréner, osobní tréneri, fitness tréner, bežecký tréner, chudnutie, osobný tréner, prešov
Bežecký tréner Gejza Sabanoš

Komunita

Okolo 3MRsport sa snažíme vybudovať komunitu ľudí, ktorí majú radi pohyb. Venujú sa rôznemu pohybu ako je napríklad beh, cyklistika a pod. a navzájom sa podporujú. Organizujeme spoločné behy počas víkendov. Zúčastňujeme sa na bežeckých podujatiach  organizovaných oblastnou bežeckou ligou. Tiež organizujeme účasti na podujatiach ako napr. Od Tatier k Dunaju a rôzne maratóny a polmaratóny po Slovensku. Naši osobní tréneri dokázali kondične pripraviť aj bežných ľudí tak aby vedeli tieto podujatia absolvovať a prekonať tak svoje limity. Motivujeme a pripravujeme klientov k zdolávaniu nových výziev a cieľov. Pohyb je tak pre nich nielen o súťažení, ale aj o relaxe a radosti. Tréningy v 3MR prebiehajú v príjemnej a priateľskej atmosfére pod vedením skúsených trénerov v súkromí našich vlastných priestorov bez prístupu širokej verejnosti. Cvičenie je tak pre klientov aj formou relaxu. Klientom sa naši osobní tréneri radi venujú aj vo svojom voľnom čase.

Kontaktujte nás na telefónnom čísle :

+421 949 228 448

Nájdete nás aj na facebooku

.

Kde nás nájdete