O nás

Osobný Fitness tréner.

Vitajte na našej stránke. 3MR je skupina osobných fitness trénerov, založená za účelom motivovania ľudí k zdravému pohybu hlavne formou osobných tréningov a tréningového poradenstva. Náš osobný fitness tréner pristupuje ku každému klientovi individuálne. Pripravý tréningový a stravovací plán je šitý pre každého na mieru a to podľa stanovených cieľov. Naším prvoradým cieľom je motivovať každého nášho klienta k zdravému životnému štýlu založenom na pohybe a správnej životospráve.  Naše heslo “Neži zdravo, lebo chceš schudnúť, ale chudni lebo žiješ zdravo” sa naši klienti snažia naplniť do bodky. Fitness, behanie a celkovo pohyb je pre nás životnou vášňou a zábavou. Naše výživové poradenstvo nie je založené na dvojtýždňových alebo online kurzoch. Stravovacie plány pripravujeme v spolupráci s lekármi a odborníkmi v tomto obore. Na našich tréningoch  sa pod odborným dohľadom našich osobných fitness trénerov snažíme navodiť príjemnú atmosféru..

Beh

S našimi klientmi a členmi 3MRsport bežeckého tímu organizujeme spoločné bežecké tréningy. Tiež sa zúčastňujeme na rôznych športových súťažiach, kde naši klienti prekonávajú svoje limity. Keďže sa venujeme aj behu, a spolu s našimi klientmi sa zúčastňujeme na mnohých bežeckých podujatiach, rozhodli sme sa spolupracovať aj so skúseným bežeckým trénerom Gejzom Sabanošom, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti bežeckých tréningov.

Komunita

Okolo 3MRsport sa snažíme vybudovať komunitu ľudí, ktorí majú radi pohyb. Venujú sa behu a navzájom sa podporujú. Organizujeme navzájom medzi sebou spoločné behy počas víkendov. Zúčastňujeme sa na bežeckých podujatiach  organizovaných oblastnou bežeckou ligou. Tiež organizujeme účasti na podujatiach ako napr. Od Tatier k Dunaju a rôzne maratóny a polmaratóny po slovensku. Naši osobní tréneri dokázali kondične pripraviť aj bežných ľudí tak aby vedeli tieto podujatia absolvovať a prekonať tak svoje limity. Motivujeme a pripravujeme klientov k zdolávaniu nových výziev a cieľov. Beh je tak pre nich nielen o súťažení, ale aj o relaxe a radosti. Tréningy v 3MR prebiehajú v príjemnej a priateľskej atmosfére pod vedením skúsených trénerov. Cvičenie je tak pre klientov aj formou relaxu. Klientom sa naši osobní tréneri radi venujú aj vo svojom voľnom čase.

Nájdete nás aj na facebooku.

Služby:

Naše služby zahŕňajú: tréningy s osobným fitness trénerom , stravovací plán na mieru, chudnutie,  výživové poradenstvo a pohybovú diagnostiku, osobný tréningový plán, tréningové poradenstvo

Poskytujeme: kondičný tréning , silový tréning, bežecký tréning, funkčný tréning, program na chudnutie a skupinové tréningy aj pre uzavreté skupiny cvičiacich. Viac info tu.

Náš prístup je individuálny a osobný. Preto náš osobný tréner sa venuje klientom aj vo voľnom čase a to aj mimo fitness centra.

.

Osobný Fitness tréner
Naši osobní fitness tréneri tu
Kondičný tréner, osobní tréneri, fitness tréner, bežecký tréner, chudnutie, osobný tréner, prešov
Bežecký tréner Gejza Sabanoš

Kde nás nájdete