O nás

Osobný Fitness tréner.

Vitajte na našej stránke. 3MRsport Prešov je skupina osobných fitness trénerov, založená za účelom motivovania ľudí k zdravému pohybu hlavne formou osobných tréningov a tréningového poradenstva.  Služby našich osobných trénerov poskytujeme v našich súkromných funkčných fitness centrách a telocvičniach.  Momentálne pôsobíme v Prešove na Budovateľskej 34 ( vybavené pre zdravotné cvičenia a cvičenie metódou SM systém, pod dohľadom našich skúsených inštruktoriek) a tiež na sídlisku III v priestoroch PKO fitnes klubu na Prostejovskej 35 (vybavené pre individuálne kondičné a silové tréningy pod dohľadom našich osobných trénerov) Tie sú určené výhradne pre našich klientov a vybavené tak aby spĺňali všetky ich potreby.

Náš osobný fitness tréner pristupuje ku každému klientovi individuálne. Pripravený tréningový a stravovací plán je šitý pre každého na mieru a to podľa stanovených cieľov. Naším prvoradým cieľom je motivovať každého nášho klienta k zdravému životnému štýlu, založenom na pohybe a správnej životospráve. Naše výživové poradenstvo nie je založené na dvojtýždňových alebo online výživových kurzoch. Stravovacie plány pripravujeme v spolupráci s lekármi a odborníkmi v tomto obore.

Fitness, behanie a celkovo pohyb je pre nás životným štýlom a zábavou a preto sa na našich tréningoch, pod odborným dohľadom našich osobných fitness trénerov snažíme navodiť príjemnú atmosféru. Náš prístup je individuálny a osobný. Preto náš osobný tréner sa venuje klientom aj vo voľnom čase a to aj mimo fitness centra, napríklad aj formou spoločných bežeckých tréningov a online poradenstvom.

Našich osobných fitness trénerov si môžete prezrieť na tomto odkaze : osobný fitness tréner 3MRsport

Náš osobný fitness tréner Vám poskytne tieto služby:

  • individuálne tréningy pod dohľadom osobného trénera
  • výživové a tréningové poradenstvo,
  • silová, kondičná a bežecká príprava,
  • kompletná diagnostika celého tela  pohybového aparátu,
  • SM systém ( cvičenie na zmiernenie alebo odstránenie bolesti chrbta)
  • príprava tréningových plánov
  • príprava stravovacích plánov

Beh pod dohľadom osobného trénera.

3MRsport poskytuje aj služby bežeckej prípravy pod dohľadom skúseného osobného trénera. S našimi klientmi a organizujeme spoločné bežecké tréningy. Tiež sa zúčastňujeme na rôznych športových súťažiach, kde naši klienti prekonávajú svoje limity. Spolupracujeme so skúseným bežeckým trénerom Gejzom Sabanošom, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti bežeckých tréningov.

Kondičný tréner, osobní tréneri, fitness tréner, bežecký tréner, chudnutie, osobný tréner, prešov
Bežecký tréner Gejza Sabanoš

Komunita

Okolo 3MRsport sa snažíme vybudovať komunitu ľudí, ktorí majú radi pohyb. Venujú sa rôznemu pohybu ako je napríklad beh, cyklistika a pod. a navzájom sa podporujú. Organizujeme navzájom medzi sebou spoločné behy počas víkendov. Zúčastňujeme sa na bežeckých podujatiach  organizovaných oblastnou bežeckou ligou. Tiež organizujeme účasti na podujatiach ako napr. Od Tatier k Dunaju a rôzne maratóny a polmaratóny po Slovensku. Naši osobní tréneri dokázali kondične pripraviť aj bežných ľudí tak aby vedeli tieto podujatia absolvovať a prekonať tak svoje limity. Motivujeme a pripravujeme klientov k zdolávaniu nových výziev a cieľov. Pohyb je tak pre nich nielen o súťažení, ale aj o relaxe a radosti. Tréningy v 3MR prebiehajú v príjemnej a priateľskej atmosfére pod vedením skúsených trénerov v súkromí našich vlastných priestorov bez prístupu širokej verejnosti. Cvičenie je tak pre klientov aj formou relaxu. Klientom sa naši osobní tréneri radi venujú aj vo svojom voľnom čase.

Kontaktujte nás na telefónnom čísle :

+421 949 228 448

Nájdete nás aj na facebooku

.

Kde nás nájdete