Bežecký tréner

 Bežecký tréner Gejza Sabanoš

Gejza je skúsený bežecký tréner s dlhoročnými skúsenosťami. Pomôže Vám zlepšiť techniku behu ako aj zvýšiť výkonnosť. Toto je zopár úspechov počas jeho dlhoročnej kariéry.

Behu sa venujem 35 rokov a ako bežecký tréner mám bohaté skúsenosti. Mám nabehaných niekoľko desiatok tisíc kilometrov. Z toho asi 80 maratónov 5 rokov sa venujem ultra behom, ako  12hod., 24hod., 100km. Najlepší čas na maratóne som mal 3hod.09min. Najdlhší beh 24hod. -164km. Behal som štafetový beh v soľnej bani Bochnia v Poľsku,  212 m. pod zemou. V Katowiciach , majstrovstva Poľska v behu po schodoch Altus cup som vybehol 30 poschodí za 5min.30sek. Účasť na ME v horských maratónoch v Karkonošiach v Poľsku. Krynica -Poľsko 100km/4500 m výškový nárast . Je to druhý najťažší ultra beh na 100 km v Europe. Prvý je Mont Blanc.

bežecký tréner, kondičný tréner, osobní tréneri, osobný fitness tréner, chudnutie, prešov

Ciele do budúcna si treba dávať . Aj ja mám jeden. V máji 2019 chcem bežať 12 hod. beh na streche slovenského rozhlasu v Bratislave.

Kondičný tréner, osobní tréneri, fitness tréner, bežecký tréner, chudnutie, osobný tréner, prešov
Bežecký tréner Gejza Sabanoš

Pre objednanie bežeckých tréningov kontaktujte priamo Gejzu Sabanoša na t.č.: +421918120280, alebo pre viac informácii o tréningoch z našimi trénermi kliknite  tu 

Okolo 3MRsport sa snažíme vybudovať komunitu ľudí, ktorí majú radi pohyb. Venujú sa behu a navzájom sa podporujú. Organizujeme navzájom medzi sebou spoločné behy počas víkendov. Zúčastňujeme sa na bežeckých podujatiach  organizovaných oblastnou bežeckou ligou (hlavne Prešov a okolie). Tiež organizujeme účasti na podujatiach ako napr. Od Tatier k Dunaju a rôzne maratóny a polmaratóny po slovensku. Naši tréneri dokázali kondične pripraviť aj bežných ľudí tak aby vedeli tieto podujatia absolvovať a prekonať tak svoje limity. Motivujeme a pripravujeme klientov k zdolávaniu nových výziev a cieľov. Beh je tak pre nich nielen o súťažení, ale aj o relaxe a radosti. Tréningy v 3MR prebiehajú v príjemnej a priateľskej atmosfére pod vedením skúsených trénerov.

Nájdete nás aj na facebooku , kde si môžete prezrieť naše aktivity, ako aj fotogalériu